EuroPsy

Suaugusių psichoterapija

Suaugusiųjų psichoterapijaPriimu trumpalaikei ir ilgalaikei psichoterapijai esant įvairiems psichologiniams sunkumams, susidūrus su netektimi, liga, Ištikus krizei. Padedu esant depresijai, nerimui, įvairioms baimėms, panikos priepuoliams, nemigai, psichosomatiniams simptomams ir kitiems sunkumams. Turiu patirties dirbant ir dirbu su žmonėmis sergančiais šizofrenija, esant protiniam atsilikimui, Aspergerio sindromui, esant įvairioms priklausomybėms.

Esant būtinumui atlieku klinikinę psichodiagnostiką (atminties, dėmesio, mąstymo, asmenybės tyrimus), rašau psichologines išvadas.

Kreipkitės, kai Jūsų rūpesčiai ar negalavimai Jums trukdo gyventi: dirbti, mokytis, ilsėtis, atlikti kasdienius darbus, kai esate nepatenkinti savimi ir tuo kas vyksta Jūsų gyvenime, kai Jums nepakanka vien knygų skaitymo, bendravimo su draugais ir artimaisiais, kai sunku priimti sprendimą ar nežinote ką ir kaip daryti, kuomet reikalingas nešališkas ir profesionalus žvilgsnis ir pagalba.

Susitikimai dažniausiai vyksta vieną kartą per savaitę, sutartą valandą, susitikimo trukmė – 50-60 min. Susitikimai vyksta ramioje, saugioje atmosferoje, viskas kas yra kalbama išlieka konfidencialu.

Jei nesate apsisprendęs ar Jums reikalinga pagalba, kviečiu pirmam NEMOKAMAM 15 min. trukmės susitikimui, kurio metu susipažįstame, aptariame psichoterapijos reikalingumą, bendradarbiavimo sąlygas ir galimybes. Jei pamatome, kad viskas tinka ir tenkina, tuomet pradedame darbą. Pirmas susitikimas – nėra psichoterapinis susitikimas.

Dėl susitikimo reikia susitarti iš anksto, paskambinus telefonu arba susisiekus el. paštu.